A A A A A

NOVOSTI

SPORTSKI USPJESI ŠDS-a "4 RIJEKE" KARLOVAC

31.05.2015

3.05. ekipa Sportskog društva slijepih “Četiri rijeke” nastupila je na prijateljskom turniru u ekektronskom pikadu u Varaždina gdje je osvojila  drugo mjesto. Za “Četiri rijeke” nastupili su Denis Velimirović, Milan Đurić, Vladimir Srpak i Slavko Kralj, a voditelj ekipe bio je Vlatko Golac.

Osim toga, članovi Sportskog društva slijepih “Četiri rijeke” nastupili su u subotu, 30.05. u  Cukrićima kod Jurišića, nedaleko Pule, na natjecanju u pikadu, visećoj kuglani i šahu gdje su nastupile sportske sekiju triju udruga; Pule, Šibenika i Karlovca. Na ovom susretu osvojeni su izvrsni rezultati; osvojeno je 1. mjesto u ekipnoj konkurenciji u elektronskom pikadu, dok su u natjecanju u visećoj kuglani članovi Društva Vlatko Golac i Vladimir Srpak osvojili 1. mjesto u svojim kategorijama.