A A A A A

NOVOSTI

DENIS VELIMIROVIĆ 3. NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U PIKADU

07.09.2015

Proteklog vikenda u Premanturi je održano državno pojedinačno natjecanje u elektronskom pikadu. U kategoriji B1 sudjelovalo je 33 natjecatelja, a u kategoriji B2 37 natjecatelja. Od članova ŠDS Četiri rijeke sudjelovali su Vlatko Golac (B1), Denis Velimirović (B1) i Slavko Kralj (B2).

Vlatko Golac i Slavko Kralj se nisu plasirali u glavni dio natjecanja. Denis Velimirović je nastupao u glavnom dijelu natjecanja i plasirao se u polufinale. U polufinalu su nastupali Lilić, Velimirović, Dodig i Kombol.

U  tijesnoj borbi za finale Dodig je pobijedio Velimirovića, dok je Kombol pobijedio Lilića. U borbi za 3. mjesto Velimirović je pobijedio Lilića 2:0. Prvo mjesto osvojio je Kristijan Dodig.

Natjecanje je proteklo u sportskom duhu. Ovakva natjecanja kao i prijateljski turniri pomažu promociji pikada kao sporta, a dodatan bonus je socijalizacija i druženje slijepih i slabovidnih članova Udruga.